Mercedes-Benz

Mercedes-AMG SL roadster

Znovuzrození hvězdy.
Výkon350 - 430 kW
Zrychlení z 0 na 100 km/h3,9 - 3,6
Točivý moment700 - 800 Nm
Výrazné designové prvky

Všude Vás ukazuje v nejlepším světle.

Nový vůz Mercedes-AMG SL jako součást automobilové legendy je jasným prohlášením náruživého výkonu. Exkluzivního komfortu. A samozřejmě neodolatelného designu. Otevřete plátěnou střechu a zažijte napínavé objevitelské cesty a nezapomenutelné okamžiky. Nebo příjemný čas, který věnujete sami sobě.

Výkon a komfort

Výkonný sportovní vůz, dokonalý průvodce a hrdina všedních dnů.

Fascinující zážitek z každého úhlu pohledu.

Výkon

Elektrický výsuvný zadní spoiler
Elektricky výsuvný zadní spoiler ovlivňuje aerodynamiku Vašeho nového vozu Mercedes-AMG SL přiměřeně situaci. Při vyšších rychlostech se automaticky vysune, zvýší přítlačnou sílu na zadní nápravu a tím také jízdní stabilitu.

Pohon všech kol AMG Performance 4MATIC+
Pohon všech kol AMG Performance 4MATIC+ zaměřený na výkon spojuje trakci s příčnou a podélnou dynamikou pro maximální potěšení z jízdy. Plně variabilní rozdělování točivého momentu je neustále nově vypočítáváno podle jízdní situace a zvoleného jízdního programu.

Komfort

Koncepce ovládání systému MBUX
Se sportovním kokpitem máte o všem přehled. Digitální displej řidiče poskytuje všechny důležité informace ve velmi ostré kvalitě, zatímco centrální displej s nastavitelným sklonem zaujme brilantním obrazem a dotykovým zadáváním.

Hlasový asistent MBUX ‒ aktivace pomocí „Ahoj Mercedesi“
Vytvořte si emoční pouto – SL se tak rychle stane Vaším osobním vozem Mercedes-AMG SL. Neboť rozšířené funkce MBUX se Vám přizpůsobí. Řekněte „Ahoj Mercedesi“ ‒ MBUX Vám bude k dispozici a díky připojení přes internet se bude neustále optimalizovat.