Mercedes-Benz

Výbavy

Vtiskněte svému EQB individuální podobu.

Exteriér

Světlomety LED High Performance
Světlomety LED High Performance Vám nabízí vyšší bezpečnost v noci a nezaměnitelný, výrazný vzhled. Díky technologii LED osvítíte vozovku lépe než běžnými světlomety – a to při nižší spotřebě energie.
Po aktivaci asistenta adaptivních dálkových světel pomocí ovládání budete využívat výhody dalekého dosahu světlometů. Vždy, když systém neregistruje žádná vozidla vpředu nebo protijedoucí vozidla, rozsvítí dálková světla. S jeho pomocí můžete lépe vidět vozovku nebo rozpoznat nebezpečí. A navíc: nemusíte neustále sami přepínat na potkávací světla.

Sada pro zavazadlový prostor.
Přepravujte předměty denní potřeby a předměty pro volný čas ještě praktičtěji a bezpečněji. Sada pro zavazadlový prostor kombinuje další možnosti uložení a připojení, jako např. 12V zásuvku. Váš vůz získá více variability a stane se miniaturní elektrickou nabíjecí stanicí. Napájí například Vaši chladicí tašku pro nákup nebo pro pobyt na pláži.

Dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK.
Opravdu praktická funkce: dveře zavazadlového prostoru EASY-PACK lze elektricky otevřít a zavřít a usnadnit tak nakládání a vykládání zavazadlového prostoru. Otevírání zavazadlového prostoru můžete pohodlně spustit stisknutím tlačítka a dalším stisknutím ho kdykoli přerušit.

Interiér

Multimediální systém MBUX.
Díky multimediálnímu systému MBUX můžete nejrůznější funkce Vašeho EQB inteligentně a intuitivně ovládat pomocí velkých obrazovek s vysokým rozlišením – a to pohybem rukou, dotykem nebo hlasem. Pomocí slov „Ahoj Mercedesi“ aktivujete systém MBUX a sdělíte své přání. O maximální zábavu se navíc starají rozhraní pro chytrý telefon a digitální média.

Kolenní airbag.
Kolenní airbag může ochránit Vaše nohy při závažném předním nárazu před kontaktem se sloupkem řízení nebo s přístrojovou deskou. Tímto způsobem lze zabránit zranění nebo zmírnit jeho následky. Přitom se během tisícin sekundy rozvine vzduchový polštář a stabilizuje celé tělo. Celý zádržný systém včetně bezpečnostního pásu tedy pracuje v dokonalé souhře.

Bederní opěrka s možností nastavení ve čtyřech směrech.
Pro ergonomické držení těla při sezení a uvolněné zádové svalstvo. Bederní opěrka nastavitelná ve čtyřech směrech je drobným detailem s velkým efektem. Přizpůsobuje konturu sedadla Vaší bederní páteři a poskytuje jí oporu. Lze provést čtyři nastavení: vyšší, nižší, slabější nebo silnější.

Odkládací přihrádka ve středové konzole s roletou.
Roleta odkládací přihrádky ve středové konzole Vám nabízí elegantní ochranu před nahlížením z velmi kvalitního materiálu. Velmi dobře vypadá, interiér působí uspořádaným dojmem a všechny důležité předměty jsou na dosah. Do praktického úložného prostoru lze uschovat typické předměty denní potřeby jako chytrý telefon, peněženku nebo různé klíče.