Mercedes-Benz

Inteligentní multimediální systém.

MBUX představuje ve Vašem EQA inteligentní řídicí centrálu. Vše, co potřebujete pro ovládání: svoji intuici.

Asistent MBUX v interiéru.

Vychutnejte si bezdotykový komfort ovládání: tento inovativní systém rozpozná a interpretuje Vaše pohyby rukou a paží. Vybrané funkce tak lze aktivovat doslova obratem ruky. Jakmile se Vaše ruka přiblíží k dotykové obrazovce, nebo touchpadu, zobrazí asistent MBUX v interiéru určité ovládací prvky na media displeji zvětšeně nebo je zvýrazní.

Ovládání hlasem.

Řekněte "Ahoj Mercedesi" a systém MBUX bude připraven plnit Vaše přání. Osobní profily, funkce prognóz a také WiFi hotspot zcela nově definují pojem digitální zesíťování. Díky schopnosti rozumět přirozené řeči poslouchá LINGUATRONIC systému MBUX téměř na slovo.

Dotykové ovládání.

Ovládejte multimediální systém MBUX tak, jak právě chcete. Velmi intuitivní je dotyková funkce media displeje - lehce srozumitelné symboly Vás navedou přímo k cíli. Nebo své povely můžete zadat přes ergonomická tlačítka dotykového ovládání.

Vzhledy zobrazení.

Vy rozhodujete, jaké informace Vám inteligentní multimediální systém zobrazí. A také určujete vzhled: Modern, Classic, Sport, nebo při vzhledu Progressive dokonce s informativní změnou barvy. Vzhled zobrazení na plně digitálním displeji sdruženého přístroje si vybíráte podle nálady.

Inteligentní tepelný management.

Inteligentní tepelný management vozu EQA s temperováním Vás zbaví ranního škrábání námrazy na oknech a nastupování do studeného vozidla. V létě lze interiér před začátkem jízdy naopak příjemně vychladit. Stačí zadat čas odjezdu přes multimediální systém MBUX, nebo přes aplikaci Mercedes me - a už se můžete těšit na příjemnou jízdu.