Mercedes-Benz

Komfortní služby

Díky komplexní nabídce služeb si své EQC užijete bez starostí.

Služba EQ údržba

Aby zůstala maximálně zachována bezpečnost, funkčnost a hodnota Vašeho vozidla, pokrývá služba EQ údržba všechny potřebné údržbové práce na Vašem EQC po dobu šesti let. Profesionálně proškolení zaměstnanci provádějí funkční a vizuální kontroly a pravidelně mění předepsané díly.

Služba EQ prodloužení záruky vozidla

Služba EQ prodloužení záruky vozidla prodlužuje běžnou záruku na nové vozidlo na 6 let a chrání Vás před nečekanými náklady na opravy – za pro Vás velmi výhodných podmínek. Prodloužení záruky zahrnuje většinu mechanických, elektrických a elektronických součástí.

Služba EQ vyzvednutí a vrácení

Návštěva servisu nemůže být pohodlnější: s EQ službou vyzvednutí a vrácení bude Vaše EQC za účelem údržby nebo opravy vyzvednuto v definované vzdálenosti od Vámi zvoleného servisu. A za příplatek také přivezeno zpět.

Služba EQ smlouva na opotřebené díly

Vysoká jistota nákladů a také zachování hodnoty vozidla pro Vás: služba EQ smlouva na opotřebené díly obsahuje po dobu šesti let každoroční výměnu stírátek stěračů a také jednorázovou výměnu brzdového obložení a brzdových kotoučů. A zaručuje Vám tak optimální zachování hodnoty Vašeho vozidla Mercedes-Benz EQC a také vysokou jistotu nákladů.

Služba pro zákazníky specifická pro EQ

Kromě servisních smluv šitých na míru je po celé Evropě k dispozici služba pro zákazníky specifická pro EQ. Zaměstnanci speciálně školení pro vozidla Mercedes-Benz EQ Vám odpoví na všechny otázky ohledně Vašeho vozidla a pomohou Vám také v případě poruchy ‒ i při vybitém vysokonapěťovém akumulátoru. Rychlá pomoc je podporována vzdálenou diagnostikou vozidla, která v případě možného problému ušetří drahocenný čas. Díky řešení mobility Mercedes-Benz Mobilo ve standardní výbavě zůstanete mobilní i tehdy, když Vaše vozidlo nemůže pokračovat v jízdě.