Mercedes-Benz

Videogalerie

G 500 4x4²

Dejte dohromady G 6x6 a sériový model a na světě je Mercedes-Benz G 500 4x4². Kdo se chystá do Ženevy, bude mít tu čest. Prostě: Jen třída G může být lepší než třída G.

Mercedes-AMG GT

Esence AMG.
Dynamika ve své nejčistší podobě. Dlouhá kapota, středová linie podél celé boční strany vozidla a atletická splývavá záď slibují ničím nezkalený motoristický zážitek. Estetika závodního vozu Mercedes-AMG GT plynule pokračuje uvnitř automobilu. Materiál, barva i tvary: Každý detail vyjadřuje ryzí sportovní charakter vozu i jeho vytříbenou smyslnost.

C Kombi - představení

Představujeme vám nový Mercedes-Benz C Kombi, nejkrásnější vůz této karoserie.
Nová třída C kombi narostla o 10 cm, kufr nyní pojme 490 litrů zavazadel, po sklopení sedadel naroste prostor na 1510 l.
A protože nová generace zároveň schudla o 65 kilo a motorově posílila, bude jízda ještě více komfortnější a dynamičtější. Přitom s nižší spotřebou.

S 63 AMG Coupé - video Umění výkonu

Tma má dnes společníka. Malá stvoření se třesou strachy.
Elegantní sametový fantom si razí svou cestu skrze stíny se zařícimi oči.
Hledá kořišt...
Podívejte se na tajemné video o novém S 63 AMG Kupé.
Chtěli byste takovou temnou divokou šelmu v garáži?

GLA - video o tvorbě

Vytvořit nový model Mercedes-Benz trvá několik let. Na začátku je tužka a papír, přes počítačové návrhy a hliněné modely se vůz dostane k technickému návrhu. Hotový vůz je v předprodukčních verzích i několik let testován v těch nejextrémnějších podmínkách po celém světě a v těch nejlepších laboratořích. Tím Mercedes-Benz garantuje tu nejlepší kvalitu svých vozů. Podívejte se na záběry z příprav příchodu nového modelu kompaktního SUV třídy GLA na trh.

V - představení

Nová třída V nastavuje v kategorii MPV zcela nové standardy. Ať už to je hodnotný interiér, výkonné a usporné motory nebo pokročilé bezpečnostní a asistenční technologie. V našem pětiminutovém videopředstavení zjistíte o voze vše potřebné.
Velká jako život. Nová třída V.

Mercedes F1 W05 Hybrid - technické video

Pro rok 2014 vozy Formule 1 mají předepsány zcela nové motory. A po vítězství v prvních šesti závodech je jasné, že tu nejlepší pohonnou jednotku připravila právě stáj Mercedes AMG Petronas. Motor PU106A Hybrid má na pohled skromný 1,6 litrový V6 motor, ten je však doplněn o výkonné turbo a o dva elektrické generátory - jeden je založen na rekuperaci energie při brždění a zvyšuje až po dobu 33 sekund za kolo výkon o 160 koní, druhý využívá zbytkového tepla z výfuku a snižuje turbolag.

C Sedan - crash test

Jasných pět hvězdiček si z crash testu Euro NCAP odnesla nová třída C sedan. O vaše bezpečí je ve vozech Mercedes-Benz maximálně postaráno díky nejmodernější konstrukci i nejpokročilejším bezpečnostním a asistenčním systémům a pomocníkům. Kompletní výsledky testu si můžete prohlédnout zde.