Mercedes-Benz

COMAND Online

COMAND Online nabízí mobilní internet, efektivní a pohodlnou navigaci a údaje o počasí pro jakoukoli trasu na světě.

COMAND Online se ovládá prostřednictvím ergonomického ovladače Comand na centrální konzole, který byl optimalizován pro používání uvnitř vozidel.

Abyste mohli využívat všechny funkce systému COMAND Online, potřebujete mobilní telefon s rozhraním Bluetooth, datovou možností a podporou DUN. Při každém nastartování motoru a aktivaci funkcí, které vyžadují aktuální informace, se COMAND Online prostřednictvím mobilního telefonu automaticky přihlásí na internet – po autorizaci uživatele. Vzniklé náklady lze účtovat prostřednictvím stávající smlouvy s mobilním operátorem. Používání mobilních standardů UMTS a GSM zaručuje optimální pokrytí sítě COMAND Online po celé Evropě.

Velký, jasný barevný displej TFT s úhlopříčkou 17,8 cm a rozlišením 800 x 480 pixelů nabízí kvalitní přehled získaných informací.

Integrovaná kombinovaná DVD/CD jednotka se samostatným slotem na paměťovou kartu SD podporuje datové formáty MP3 a WMA, stejně jako přehrávání videa. Díky DVD měniči na 6 disků a pevnému disku s kapacitou 80 GB na hudbu a další soubory na cestách většinou nemusíte sami měnit disky.

Navigační systém, který je součástí COMAND Online, má také přístup na tento pevný disk. Dynamická integrace dopravních informací prostřednictvím RDS/TMC a automatických aktualizací map umožňuje dynamické plánování tras. Aktualizace jsou k dispozici zdarma po dobu 3 let ode dne registrace vozidla.