Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Mobilo.

Přehled

Každý nový osobní vůz je standardně vybaven balíčkem služby Mercedes-Benz Mobilo. Pokud se Vaše vozidlo porouchá, zajistíme, abyste byli i nadále mobilní. To platí při technických závadách, problémech při startování a návštěvách servisu v záruční době, kdy oprava trvá déle než dvě hodiny. Služba zahrnuje rychlou pomoc přímo na místě, odtažení vozidla, refundaci výdajů za taxi a poskytnutí náhradního vozidla.

Zůstaňte v pohybu po celé Evropě

Mobilo zajišťuje mobilitu – a sama je mobilní. Budete-li pravidelně navštěvovat servis Mercedes-Benz a necháte-li zde provádět údržbu, lze dobu platnosti lze prodlužovat po roce. A jestliže například pravidelnou údržbu zmeškáte, je možné i pozdější obnovení platnosti.

Podrobnosti

Zůstaňte mobilní s jistotou

Váš vůz Mercedes je standardně dodáván s garancí mobility Mercedes-Benz Mobilo. To znamená: Můžete cestovat zcela v klidu. Bude-li mít Váš vůz potíže, v celé Evropě k Vám rychle přijede pomoc ve standardu Mercedes-Benz.

V těchto situacích zůstanete mobilní.
Technické poruchy nebo problémy se startem:

Nebude-li Vaše vozidlo schopno startu, nebo bude neočekávaně znehybněno technickou závadou. Například v důsledku mechanických nebo elektronických závad, vybité baterie nebo defektu pneumatiky.

Drobné problémy:

V případě nesprávného provozu vozu, jehož důsledkem bude vůz náhle na cestě znehybněn. Například v důsledku nedostatku paliva, natankování špatného paliva nebo ztráty klíčků od vozu.

Nehoda a vandalství:

Jestliže Váš vůz již není schopen jízdy. Například kvůli proříznutým pneumatikám nebo v důsledku nehody. Bude-li to nutné, pomůžeme vám s organizací převozu nebo likvidace vozu.

Prodloužení služby Mobilo

Mercedes-Benz Mobilo platí bezpodmínečné 2 roky od data první registrace v případě osobních a dodávkových vozidel Mercedes-Benz a 4 roky od data první registrace v případě Mercedes-Maybach.
Poté je možno službu Mobilo prodlužovat. Jedinou podmínkou je, aby byla údržba prováděna u autorizovaného servisního partnera Mercedes-Benz. S pravidelnou údržbou platí služba Mobilo až 30 let!

Obnovení platnosti služby Mobilo.

Jestliže platnost Vaší záruky Mobilo vyprší, můžete ji kdykoliv obnovit – provedením pravidelné údržby Vašeho vozu v autorizovaném servisu Mercedes-Benz.

Oblast pokrytí

Zůstaňte mobilní v celé Evropě. S Mercedes-Benz Mobilo.

Budete-li nuceni svou cestu přerušit, můžete se spolehnout na to, že Vám Mercedes-Benz Mobilo poskytne rychlou pomoc na místě.

- V celé Evropě pro Vás pracuje zhruba 3 000 autorizovaných partnerů Mercedes-Benz
- Servis a péče v kvalitě Mercedes-Benz
- Pro rychlou pomoc vytočte MB Contact nebo +420 296 335 601

Služba Mercedes-Benz Mobilo je dostupná v těchto zemích:

AndorraItálieRumunsko
BelgieChorvatskoPortugalsko
Bosna a HercegovinaLotyšskoŠvédsko
BulharskoLichtenštejnskoŠvýcarsko
DánskoLitvaSrbsko
NěmeckoLucemburskoSlovensko
EstonskoMaltaSlovinsko
FinskoMonakoŠpanělsko
FrancieČerná HoraČeská republika
GibraltarNizozemskoTurecko
ŘeckoNorskoUkrajina
Spojené království
RakouskoMaďarsko
IrskoPolskoKypr
Island

Servisní služby

Spoléhejte na naši profesionální asistenci

Drobný problém, porucha nebo nehoda: Pomůžeme Vám přímo na místě – přesně tam, kde nás budete potřebovat. Abychom zajistili, že Vaše cesta bude pokračovat co nejrychleji. Nebude-li možné, abyste pokračovali ve svém voze Mercedes, díky službě Mobilo dojedete do cíle náhradním vozem, po železnici, nebo doletíte letadlem.

Služby v rámci Mercedes-Benz Mobilo.
Asistence na silnici a drobné opravy na místě poruchy:

Profesionální pomoc na místě. Mercedes-Benz Mobilo pokryje náklady na přivolání servisních techniků a opravy až do výše 150 EUR. Nejsou hrazeny náklady na díly, např. na pneumatiky, baterie, klíčky a spotřební materiál.

Náhradní vůz:

Bude-li to nezbytné, poskytneme Vám po dobu opravy, která nepřesáhne tři pracovní dny, náhradní vůz (typ vozidla dle aktuální dostupnosti), přičemž nejsou hrazeny náklady na palivo a doplňkové služby. . . Dále platí v případě nehody/vandalství a nahodilých událostí.

Letadlo/vlak:
Plane/train:

Jako alternativu k náhradnímu vozu Mercedes-Benz za Vás uhradí náklady na let nebo cestu vlakem, abyste mohli pokračovat ve své cestě, nebo se vrátit domů. Uhradíme náklady až 400 EUR vč. DPH na osobu..

Doprava opraveného vozu:

Nebude-li možné váš vůz Mercedes-Benz opravit do 3 pracovních dnů, zorganizujeme na Vaši žádost vrácení Vašeho vozu do provozovny Vašeho servisního partnera Mercedes-Benz a uhradíme s tím spojené náklady. Protože vrácení probíhá pomocí konsolidované přepravy, může se potřebný čas lišit podle vzdálenosti a místa opravy.

Odtahová služba:

Nemůžete-li pokračovat v cestě svým vozem Mercedes-Benz kvůli poruše, nahodilé události, nehodě nebo případu vandalství, zařídíme odtažení do nejbližšího servisu Mercedes-Benz a uhradíme náklady na odtažení do vzdálenosti 50 km.

Ubytování/hotel:

Budete-li chtít počkat, až bude Váš vůz opraven, a nebude-li opravu možné dokončit ve stejný den, zařídíme Vám možnost ubytování. Po dobu opravy, maximálně do tří pracovních dnů, uhradíme náklady na ubytování řidiče a spolucestujících, a to včetně snídaně.

Taxislužba, veřejná doprava, jiné druhy dopravy:

Zaplatíme Vaše náklady až do výše 65 EUR vč. DPH za jízdu taxislužbou nebo veřejnou dopravou, například do železniční stanice nebo na letiště.

Organizační pomoc:

Poskytneme pomoc například v případě nehody nebo poškození vandaly. V zahraničí pro Vás zajistíme právní pomoc a tlumočníka.