Mercedes-Benz

Servisní služby Hoffmann a Žižák

Dopřejte si lepší servis
Flexi servis

I starší vozidlo Mercedes-Benz si zaslouží péči odborníků ve značkovém servisu. Z tohoto důvodu vytvořil servis Hoffmann a Žižák svůj vlastní slevový program Flexi Servis, určený pro majitele starších vozidel Mercedes-Benz všech kategorií. Dle stáří vozidla je sleva poskytována na práci i materiál.

Budete přistavovat Váš vůz na pravidelný servis, nebo opravu? Nechcete v servisu čekat a potřebujete být mobilní? Pak je Vám k dispozici naše služba Servis+, což je zapůjčení vozidla Smart fortwo po dobu opravy ZDARMA, nebo můžete využít možnosti pronájmu dalších vozidel z nabídky servisu.

Pick up

Jste-li zaneprázdněni a nemáte čas odvést svůj vůz do servisu, vyzvedneme jej přímo ve Vaší kanceláři, anebo kdekoli jinde. Díky této službě ušetříte čas a můžete se v klidu věnovat svým povinnostem, či jiným záležitostem. Po dokončení opravy, či provedení údržby Vám vozidlo přivezeme zpět. Do vzdálenosti 25 km je tato služba ZDARMA

Shuttle+

V případě, že nechcete, nebo nemůžete čekat na opravu Vašeho vozidla v prostorách servisu, nabízíme Vám možnost odvozu na stanici metra, tramvaje, autobusu, vlaku, či do nákupního Centra Černý most, kde Vás dle Vašeho přání opět vyzvedneme a dopravíme zpět do servisu. Nemáte-li však čas odvést svůj vůz do servisu, vyzvedneme jej přímo ve Vaší kanceláři, anebo kdekoli jinde. Díky této službě ušetříte čas a můžete se v klidu věnovat jiným záležitostem.