Mercedes-Benz

Oprava interieru se službou SmallRepair od Mercedes-Benz.

Oprava interieru

Váš Mercedes si zaslouží náležitou péči: Oprava interiéru.

Bez ohledu na typ nákladu, který dodávka převáží, vždy existuje riziko drobného poškození. Řidič, spolujezdci a přepravovaný náklad zanechají nejrůznější stopy své přítomnosti právě v interiéru vozidla.

Malé množství vynaložené práce a času znamená nízké náklady.

Oděrky umělohmotných lišt nebo trhliny či propálené dírky v čalounění sedadel lze obvykle odborně opravit se službou Interior Repair. A s malým množstvím vynaloženého času a použitého materiálu. Struktura a barva budou zachovány podle originálu. Tak interiér vozidla opět získá svůj prvotřídní vytříbený vzhled.

Oprava čalounění

Pečujeme o interiér vašeho Mercedesu: Oprava čalounění.

Uvnitř vozu jsou látkové potahy sedadel, loketní opěrky a opěrky hlavy vystaveny nebezpečí v podobě ostrých předmětů nebo žhavého popela z cigaret.

Naši specialisté dokáží opravit díry a trhliny v čalounění vašeho Mercedesu s řemeslnou dokonalostí. Výsledek opravy čalounění v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz vás nepochybně příjemně překvapí.

Výsledek: Optimální Náklady: Přiměřené.

Naši odborníci berou při opravě v potaz strukturu, barvu a vzor čalounění. Tak se snaží minimalizovat trvání opravy a náklady na materiál a co nejvíce snížit vaše náklady. Po opravě čalounění je původně poškozené místo prakticky nepostřehnutelné.

Důvěřujte kvalitě Mercedes-Benz spojené s odborností.

Vysoké standardy kvality Mercedes-Benz se přirozeně vztahují i na naše opravy čalounění: Poškozené čalounění vašeho Mercedesu budou opravovat výhradně zkušení specialisté - tak přispíváme k zachování hodnoty vašeho vozu.

Oprava čalounění v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz je součástí komplexních služeb nabízených v rámci programu Repair™ od Mercedes-Benz.

Váš partner Mercedes-Benz vám rád poradí - samozřejmě zdarma.

Bezplatně a nezávazně získejte více informací o opravě čalounění v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz od vašeho prodejce Mercedes-Benz. Jednoduše si domluvte schůzku.

Oprava umělohmotných dílů

Prvotřídní práce na obnově bezvadného vzhledu vašeho Mercedesu: Oprava umělohmotných dílů.

Interiér vozidla zahrnuje různé umělohmotné prvky lemování, které jsou vystavovány opotřebení a poškození a které lze v případě potřeby opravit: Díra v palubní desce může být například odstraněna přestavěním poškozeného místa v několika krocích.

Dokonalá práce za výhodnou cenu.

Ať už se jedná o odřenou palubní desku nebo díry v umělohmotném lemování: Naši odborníci zrekonstruují barvu i strukturu umělohmotného povrchu - s minimem vynaloženého času a s minimálními náklady. Po dokončení opravy bude původně poškozené místo zcela neviditelné.

Důvěřujte kvalitě Mercedes-Benz spojené s odborností.

Vysoké standardy kvality Mercedes-Benz se přirozeně vztahují i na naše opravy umělohmotných dílů: Zkušení specialisté opraví škodu s použitím těch nejkvalitnějších materiálů.

Oprava umělohmotných dílů v rámci služby SmallRepair od Mercedes-Benz je součástí nabídky našeho rozsáhlého programu Repair™ od Mercedes-Benz.

Váš prodejce Mercedes-Benz vám rád poradí - samozřejmě zdarma.

Bezplatně a nezávazně od svého prodejce Mercedes-Benz zjistěte, zda lze poškozené umělohmotné díly vašeho vozu opravit. Jednoduše si domluvte schůzku.