Mercedes-Benz

Servisní služby

Service24h

Pokud někdy selže technika, postaráme se o Vaše vozidlo a zajistíme, abyste byli i nadále mobilní, a to 24 hodin denně, 365 dní v roce.
Service 24h - pobočka Brandýs n/Labem: +420 602 20 70 70
Service 24h – pobočka Liberec: +420 734 684 280
Asistenční služba Service24h: 00800 1 777 7777 (non-stop bezplatná linka pro volání z ČR i ze zahraničí)

Servis+

Budete přistavovat Váš vůz na pravidelný servis nebo opravu? Nechcete čekat a potřebujete být mobilní? Pak je Vám k dispozici naše služba Servis+ , což je zapůjčení vozidla Smart fortwo po dobu opravy ZDARMA , nebo možnost pronájmu dalších vozidel z naší nabídky.

Servisní smlouvy

Za pevně stanovený měsíční poplatek máte jistotu, že ve smluvním období nebudete muset vynaložit ani korunu navíc za následující úkony: opravy a výměny dílů opotřebených provozem vozidla (např. brzdové obložení, tlumiče, výfuk atd.), opravy závad způsobených vadou materiálu či výrobní vadou po uplynutí záruky poskytované výrobcem vozidla, provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem.

FlexiSERVIS

U nás je stáří výhoda: využijte výhodných nabídek servisu pro vaše starší vozidla Mercedes-Benz. Poskytujeme významné slevy na práci i materiál.

MobilityGo

Každé vozidlo je standardně vybaveno dlouhodobým záručním balíčkem: Mercedes-Benz MobilityGo. S touto službou vás nemůže zastavit žádná závada. Zajistíme vám mobilitu, jestliže dojde k poruše vašeho vozidla. Od rychlé pomoci přímo na místě, odtažení vozidla přes refundaci výdajů na taxi až po poskytnutí náhradního vozidla.

MobiloVan

Mobilita pro vaši dodávku jako standard: s pravidelnou údržbou si můžete zajistit až 30 let bezproblémového provozu - Mercedes-Benz MobiloVan. Pokud by vaše vozidlo mělo poruchu, Mercedes-Benz díky své nejhustější síti opraven v Evropě zajistí, že budete rychle znovu zpět na silnici. A můžete využít i mnoho dalších služeb, jako je odtahová služba a poskytnutí náhradního vozidla. Krátce řečeno: s Mercedes-Benz MobiloVan zůstanete mobilní a vaše podnikání poběží dál.