Drahoslav Gudelj
Tel: 326901182
gudelj@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nová nákladní vozidla
Petr Hoffmann
Tel: 326901115
hoffmann.petr@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Díly a příslušenství
Martin Kauler
Tel: 485 246 831
kauler@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Díly a příslušenství
Radek Mareš
Tel: 485 246 821
mares@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Pavel Preclík
Tel: 326901104
preclik@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Jaroslav Pytlík
Tel: 326901153
pytlik@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Finanční oddělení
Pavel Skýpala
Tel: 326901180
skypala@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Použitá vozidla
Petr Táborský
Tel: 326901134
taborsky@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Nové dodávky, Nové osobní vozy, Nové dodávky
Petr Váňa
Tel: 326901118
vana@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Jan Říha
Tel: 485 246 804
riha@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Použitá vozidla
Jan Beneš
Tel: 326901184
benes@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Robert Beran
Tel: 485 246 840
beran@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nová nákladní vozidla
Jan Dusík
Tel: 326901123
dusik@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis dodávek, Servis vozidel
Pavel Jirovský
Tel: 326901160
jirovsky@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Finanční oddělení
Petr Klucký
Tel: 326901183
klucky@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Nová nákladní vozidla
Václav Král
Tel: 326901139
kral@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Použitá vozidla
Michal Nesvadba
Tel: 485 246 845
nesvadba@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Miloslav Nouza
Tel: 326901187
nouza@hoffmann-zizak.cz
Michal Pajer
Tel: 326901188
pajer@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Marketing, Marketing
Ladislav Sládek
Tel: 485 246 882
sladek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Dalibor Tomáš
Tel: 485 246 806
tomas@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Miroslav Vlasák
Tel: 485 246 802
vlasak@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Barbora Čermáková
Tel: 485 246 803
cermakova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Ivan Škaloud
Tel: 326901206
skaloud@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Ota Adámek

adamek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Miroslav Bláha

mob.prodej@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Díly a příslušenství
Martin Brož
Tel: 326901118
broz@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Michal Hejný
Tel: 326901126
hejny@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Finanční oddělení
Šárka Hornová
Tel: 485 246 820
hornova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Petr Koch
Tel: 326901135
koch@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Jaroslav Kunc

kunc@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové dodávky
Petra Polomská
Tel: 485 246 801
polomska@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Nové dodávky, Nová nákladní vozidla
Tomáš Rejzl
Tel: 326901185
rejzl@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Daniel Taraba

taraba@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla
Petr Trávníček

travnicek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Díly a příslušenství
Katarína Čičerínová

cicerinova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Lucie Bydžovská
Tel: 326901180
bydzovska@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nová nákladní vozidla, Marketing
Tereza Daňhelková
Tel: 326901191
danhelkova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Nové dodávky
Jakub Gajdošík
Tel: 326901179
gajdosik@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy
Jiří Kroužek
Tel: 485 246 885
krouzek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Petra Krouželová
Tel: 326901129
krouzelova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Finanční oddělení
Jana Novotná
Tel: 326901225
novotna@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Finanční oddělení
Milan Pánek
Tel: 485 246 881
panek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Karolína Přesličková
Tel: 326901102
preslickova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Veronika Sokolová
Tel: 326901191
sokolova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Nové osobní vozy, Nové dodávky
Jan Zapletal
Tel: 485 246 892
zapletal@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Monika Ördögová
Tel: 326901132
ordogova@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Finanční oddělení
Petr Hochman
Tel: 485 246 892
hochman@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Jaroslav Koštíř
Tel: 326901103
kostir@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Jan Kulda
Tel: 326901133
kulda@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Richard Majzner
Tel: 326901103
majzner@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Josef Voseček
Tel: 326901133
vosecek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Roman Fouček
Tel: 326901118
foucek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Petr Hošek
Tel: 326901114
hosek@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Martin Wejnar
Tel: 485 246 890
wejnar@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Petr Čermák
Tel: 326901114
cermak@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Aleš Průša
Tel: 326901112
prusa@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel
Ondřej Píval
Tel: 326901112
pival@hoffmann-zizak.cz
Kontaktní osoba pro: Servis vozidel